Zadzwoń

+48 668 390 915

O firmie

O firmie

Działalność naszej firmy rozpoczęła się 31 października 2013 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy jako sprzedawca i dystrybutor paliw stałych, w tym przede wszystkim węgla. Zajmowaliśmy się handlem i dystrybucją w zakresie detalicznym, jak również przemysłowym oraz hurtowym. Lata działalności w tej branży przyczyniły się do lepszego poznania rynku oraz rozwinięcia naszych usług.

Wraz z poszerzeniem asortymentu o stal oraz chemię przemysłową, postawiliśmy na rozwój naszego przedsiębiorstwa oraz nieustanną ekspansję. W roku 2017 przenieśliśmy siedzibę firmy z Katowic do Rogoźnika (w gminie Bobrowniki), dzięki czemu możemy znacznie poszerzać horyzonty naszej działalności.

Aktualnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów siarczanu technicznego miedzi, którego produkcję zlecamy już samodzielnie, wszystko po to, by móc dostosować naszą ofertę pod względem ceny oraz asortymentu do naszych rozwijających się odbiorców.

Wraz ze zmianą asortymentu, jego poszerzeniem  oraz rozwojem firmy zmieniliśmy nasz wizerunek, a także profil działalności przedsiębiorstwa. Zmianie uległo nasze logo, a poszerzenie asortymentu wymusiło poszukiwanie nowych rynków zbytu i tym samym bardziej dynamiczny rozwój. Chcemy, aby w najbliższych latach nasza firma stale się rozwijała i dysponowała jeszcze lepszym zapleczem.